Korzystając z doświadczenia, nabytego przez 30 lat pracy w edukacji oraz krakowskich szkołach, udało mi się zgromadzić najlepszą kadrę pedagogiczną, która zapewnia najwyższy poziom nauczania i pełny system kształcenia poprzez gimnazjum dla dorosłych, liceum dla dorosłych oraz policealną szkołę i kursy. Zapraszamy do szkoły przy ul. J. Dietla 70, gdzie zdobywanie wiedzy jest przyjemnością.
                                                                                                                           Dyrektor Agnieszka Basista
Ta strona używa cookies. Pozostając na stronie akceptujesz to. Polityka cookies

 

Zapraszamy wszystkich na kierunki: technik administracji, opiekun w domu opieki społecznej, asystent osoby niepełnosprawnej, technik bhp.                            

Na kurs kwalifikacji zawodowej - KKZ - technik weterynarii -   Kurs ten jest odpłatny. Ilość godzin na tym kursie wynosić będzie 1720. Pierwsza kwalifikacja ROL 11 - "Prowadzenie chowu i inseminacji zwierząt" - 585 godzin, druga kwalifikacja ROL 12 - "Wykonywanie czynności pomocnicznych w zakresie usług weterynaryjnych oraz kontroli i nadzoru weterynaryjnego" - 1055 godzin. Nauka odbywać się będzie w systemie stacjonarnym w ciągu 4 semestrów. Zapraszamy.

Czytaj więcej

Własna pracownia zabiegowa

Posiadamy własną pracownie zabiegową dla technika weterynarii i nie tylko. Czytaj więcej

 

Nowość: szkolenie dla techników weterynarii

„Stany nagłe w praktyce weterynaryjnej psów i kotów – dla techników weterynarii.”

 

 

Czytaj więcej na temat szkolenia


 

 

 

Szkoła policealna

Kierunki w szkole policealnej o uprawnieniach szkoły publicznej, gdzie zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra, zapewniająca najwyższy poziom.

Policealna Szkoła Zawodowa

Liceum dla dorosłych

Liceum dla dorosłych, gdzie realizujemy podstawy programowe i  plany nauczania zgodne z wymaganiami Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Liceum dla dorosłych 

 

Kursy zawodowe

Organizujemy kursy zawodowe w Krakowie, gdzie możesz rozwinąć swoje zainteresowania, zdobyć niezbędne kwalifikacje i wiedzę. 

Kursy zawodowe

 

Zasady rekrutacji

Możesz zapisać się do naszej szkoły w Krakowie przy ulicy Józefa Dietla 70, lub zrobić to bez wychodzenia z domu, przez internet.

Rekrutacja

 

Blog edukacyjny

Dowiedz się więcej o szkołach policealnych i naszych kierunkach.

Blog

Szkoła w Krakowie w centrum miasta

Wiemy jak ważna jest praktyka w zdobywaniu wiedzy, dlatego zajęcia na naszych kierunkach odbywają się nie tylko w salachnaszej szkoły ale również w licznych laboratoriach, instytutach, ośrodkach pozwalających na zdobywanie niezbędnych doświadczeń zawodowych. Zawsze jesteśmy dla Was, przy ul.Dietla 70...


Czytaj dalej o szkole

 

 

Informacje o szkole, kursach i  kierunkach

 

Najnowsze informację z Krakowskiej Szkoły Innowacji, zawsze na stronie internetowej w dziale Aktualności. Dowiedz się z niego o najnowszych promocjach, nowych kursach i zajęciach. Znajdź nas i polub na facebooku i dowiedz się o nas jeszcze więcej.
 

Aktualności

 

Aktualności

2019-04-29 00:03
Szkolenie dla techników weterynarii „Stany nagłe w praktyce weterynaryjnej psów i kotów”   Zapisy trwają Koszt: 330 zł Więcej: https://www.ksiszkola.pl/kierunki/szkolenie-dla-technikow-weterynarii/
2019-04-29 00:01
Technicy weterynarii mogą być zatrudniani między innymi jako: ✅ pomocnicy lekarza weterynarii w przychodniach i lecznicach dla zwierząt, ✅ laboratoriach weterynaryjnych, ✅ w ogrodach zoologicznych, schroniskach, zakładach przetwórstwa spożywczego, ✅ w organach Inspekcji Weterynaryjnej. Uzyskane...
2019-04-28 23:58
Z jakiego powodu wartu zapisać się na nasz Kurs - Przedstawiciel Handlowy? No cóż... ✅ zajęcia są prowadzone przez ekspertów i praktyków zajmujących się sprzedażą na różnych poziomach; ✅ są przeprowadzane w formie interaktywnego warsztatu, co pozwala na natychmiastowe wykorzystanie wiedzy; ✅...
2019-04-28 22:45
7 powodów dla których warto podnosić swoje kompetencje razem z Nami: 1. mamy najlepszą Kadrę Praktyków 2. prowadzimy zajęcia z naciskiem na praktykę 3. dajemy możliwość uzyskania dyplomu rownież w języku angielskim 4. rozbudzamy Naszą ciekawość świata 5. mamy szansę na lepiej płatną pracę 6....
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>