Korzystając z doświadczenia, nabytego przez 30 lat pracy w edukacji oraz krakowskich szkołach, udało mi się zgromadzić najlepszą kadrę pedagogiczną, która zapewnia najwyższy poziom nauczania i pełny system kształcenia poprzez gimnazjum dla dorosłych, liceum dla dorosłych oraz policealną szkołę i kursy. Zapraszamy do szkoły przy ul. J. Dietla 70, gdzie zdobywanie wiedzy jest przyjemnością.
                                                                                                                           Dyrektor Agnieszka Basista
Ta strona używa cookies. Pozostając na stronie akceptujesz to. Polityka cookies

 

Trwa rekrutacja!

Zapraszamy wszystkich na kierunki: technik weterynarii, technik administracji,
technik rachunkowości.

 

Własna pracownia zabiegowa

Miło nam poinformować, że otwarliśmy własną pracownie zabiegową dla technika weterynarii i nie tylko. Czytaj więcej

 

Nowość: szkolenie dla techników weterynarii

„Stany nagłe w praktyce weterynaryjnej psów i kotów – dla techników weterynarii.”

 

 

Czytaj więcej na temat szkolenia


Zaopiekujemy się Twoim dzieckiem

Jedyna szkoła w Krakowie gdzie możesz zostawić swoje dziecko i udać się na zajęcia. Zapewniamy fachową opiekę.

Dowiedz się więcej

 

Szkoła policealna

Bezpłatne kierunki w szkole policealnej o uprawnieniach szkoły publicznej, gdzie zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra, zapewniająca najwyższy poziom.

Policealna Szkoła Zawodowa


Gimnazjum dla dorosłych

Bezpłatne gimnazjum dla dorosłych.Realizujemy podstawy programowe i plany nauczania zgodne z wymaganiami Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Gimnazjum dla dorosłych

 

Liceum dla dorosłych

Bezpłatne liceum dla dorosłych, gdzie realizujemy podstawy programowe i  plany nauczania zgodne z wymaganiami Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Liceum dla dorosłych 

 

Kursy zawodowe

Organizujemy kursy zawodowe w Krakowie, gdzie możesz rozwinąć swoje zainteresowania, zdobyć niezbędne kwalifikacje i wiedzę. 

Kursy zawodowe

 

Zasady rekrutacji

Możesz zapisać się do naszej szkoły w Krakowie przy ulicy Józefa Dietla 70, lub zrobić to bez wychodzenia z domu, przez internet.

Rekrutacja

 

Blog edukacyjny

Dowiedz się więcej o szkołach policealnych i naszych kierunkach.

Blog

Szkoła w Krakowie w centrum miasta

Wiemy jak ważna jest praktyka w zdobywaniu wiedzy, dlatego zajęcia na naszych kierunkach odbywają się nie tylko w salachnaszej szkoły ale również w licznych laboratoriach, instytutach, ośrodkach pozwalających na zdobywanie niezbędnych doświadczeń zawodowych. Zawsze jesteśmy dla Was, przy ul.Dietla 70...


Czytaj dalej o szkole

 

Informacje o szkole, kursach i  kierunkach

 

Najnowsze informację z Krakowskiej Szkoły Innowacji, zawsze na stronie internetowej w dziale Aktualności. Dowiedz się z niego o najnowszych promocjach, bezpłatnych kierunkach, nowych kursach i zajęciach. Znajdź nas i polub na facebooku i dowiedz się o nas jeszcze więcej.
 

Aktualności

 

Aktualności

2013-09-19 17:13
Matura 2014 już niedługo. Zacznij już przygotowania. Uruchomiliśmy kursy przygotowawcze do matury w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapoznaj się z naszą ofertą.
2013-08-02 15:03
Zapraszamy na zapisy na kierunek technik weterynarii. Aby zapisać się wypełnij formularz w zakładce  zapisy online . Po otrzymaniu formularza skontaktujemy się z Tobą i przekażemy dalsze instrukcje do rejestracji w e-sekretariacie. Rozpoczynamy od września 2013, zajęcia praktyczne...
2013-07-29 02:31
Zapraszamy do wirtualnego sekretariatu. Zapisz się już dziś. Uwaga aby się zarejestrować musisz być słuchaczem naszej szkoły. Skontaktuj się z nami
2013-07-28 17:14
Nasze szkoły posiadają uprawnienia szkoły publicznej, świadectwo ich ukończenia to dokumenty państwowe, a egzaminy zewnętrzne przeprowadzane przez Centralną Komisji Egzaminacyjną odbywają się w naszej szkole.
<< 16 | 17 | 18 | 19 | 20 >>