Korzystając z doświadczenia, nabytego przez 30 lat pracy w edukacji oraz krakowskich szkołach, udało mi się zgromadzić najlepszą kadrę pedagogiczną, która zapewnia najwyższy poziom nauczania i pełny system kształcenia poprzez gimnazjum dla dorosłych, liceum dla dorosłych oraz policealną szkołę i kursy. Zapraszamy do szkoły przy ul. J. Dietla 70, gdzie zdobywanie wiedzy jest przyjemnością.
                                                                                                                           Dyrektor Agnieszka Basista
Ta strona używa cookies. Pozostając na stronie akceptujesz to. Polityka cookies

 

Trwa rekrutacja!

Zapraszamy wszystkich na kierunki: technik weterynarii, technik administracji,
technik rachunkowości.

 

Własna pracownia zabiegowa

Miło nam poinformować, że otwarliśmy własną pracownie zabiegową dla technika weterynarii i nie tylko. Czytaj więcej

 

Nowość: szkolenie dla techników weterynarii

„Stany nagłe w praktyce weterynaryjnej psów i kotów – dla techników weterynarii.”

 

 

Czytaj więcej na temat szkolenia


Zaopiekujemy się Twoim dzieckiem

Jedyna szkoła w Krakowie gdzie możesz zostawić swoje dziecko i udać się na zajęcia. Zapewniamy fachową opiekę.

Dowiedz się więcej

 

Szkoła policealna

Bezpłatne kierunki w szkole policealnej o uprawnieniach szkoły publicznej, gdzie zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra, zapewniająca najwyższy poziom.

Policealna Szkoła Zawodowa


Gimnazjum dla dorosłych

Bezpłatne gimnazjum dla dorosłych.Realizujemy podstawy programowe i plany nauczania zgodne z wymaganiami Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Gimnazjum dla dorosłych

 

Liceum dla dorosłych

Bezpłatne liceum dla dorosłych, gdzie realizujemy podstawy programowe i  plany nauczania zgodne z wymaganiami Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Liceum dla dorosłych 

 

Kursy zawodowe

Organizujemy kursy zawodowe w Krakowie, gdzie możesz rozwinąć swoje zainteresowania, zdobyć niezbędne kwalifikacje i wiedzę. 

Kursy zawodowe

 

Zasady rekrutacji

Możesz zapisać się do naszej szkoły w Krakowie przy ulicy Józefa Dietla 70, lub zrobić to bez wychodzenia z domu, przez internet.

Rekrutacja

 

Blog edukacyjny

Dowiedz się więcej o szkołach policealnych i naszych kierunkach.

Blog

Szkoła w Krakowie w centrum miasta

Wiemy jak ważna jest praktyka w zdobywaniu wiedzy, dlatego zajęcia na naszych kierunkach odbywają się nie tylko w salachnaszej szkoły ale również w licznych laboratoriach, instytutach, ośrodkach pozwalających na zdobywanie niezbędnych doświadczeń zawodowych. Zawsze jesteśmy dla Was, przy ul.Dietla 70...


Czytaj dalej o szkole

 

Informacje o szkole, kursach i  kierunkach

 

Najnowsze informację z Krakowskiej Szkoły Innowacji, zawsze na stronie internetowej w dziale Aktualności. Dowiedz się z niego o najnowszych promocjach, bezpłatnych kierunkach, nowych kursach i zajęciach. Znajdź nas i polub na facebooku i dowiedz się o nas jeszcze więcej.
 

Aktualności

 

Aktualności

2018-12-13 18:47
Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów. Świąt dających radość i odpoczynek oraz nadzieję, że nadchodzący 2019 rok będzie lepszy niż ten, który właśnie mija   Życzy Pracownikom i...
2018-12-09 21:31
SZANOWNI SŁUCHACZE   Krakowska Szkoła Innowacji informuje, że w dniach 21 grudnia 2018r. – 31 grudnia 2018 r. sekretariat będzie nieczynny. Zapraszamy 02 stycznia 2019. od godziny 10.00 W pilnych sprawach prosimy kontaktować się telefonicznie .   Prosimy o wcześniejsze załatwienie...
2018-11-01 22:18
W dniu 2 listopada sekretariat Krakowskiej Szkoły Innowacji jest zamknięty. Zapraszamy do sekretariatu od 6 listopada od godziny 10.00-17.00.
2018-10-29 22:25
Pracownia zabiegowa Miło nam poinformować, że w zeszły weekend odbyły się pierwsze zajęcia w naszej własnej, nowo otwartej pracowni zabiegowej przy Rynku Dębnickim 5. Zapraszamy na zajęcia!  
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>